PhotoTools Free

PhotoTools Free 2.6

Zdarma
Přidává 26 nových efektů Photoshop
Hodnocení
4.3  (15 hlasů)
Váš hlas
Poslední verze:
2.6.3 (Zobrazit všechny)
Vývojář:
onOne Software
Balíčky dohromady 26 další filtry užitečné pro profesionální fotografy. Funguje jako zásuvný modul pro Photoshop CS3, CS4 nebo CS5.
S PhotoTools Free plugin pro Adobe Photoshop, můžete přidat profesionální vzhled vašich fotografií s jen pár kliknutí.
Hlavní Rysy:
- Navržený fotografy pro fotografy, PhotoTools Free zahrnuje 26 efekty, aby se vaše fotografie vypadat lépe okamžitě.
- PhotoTools Free vám dává maskování ovládání z verze Pro zdarma! Získáte schopnost selektivně aplikovat každý efekt v PhotoTools zásobníku. Uživatelé mohou využít novou Masking Brush selektivně aplikovat každý efekt do obrazu, stejně jako pomocí masky vrstvy v Photosop skrýt nebo odhalit vliv v konkrétních oblastech obrazu. Na Masking Brush dokonce podporuje citlivý na tlak Wacom tablet pro maximální kontrolu.
- Skutečná síla PhotoTools Free je jeho schopnost zásobníku více účinky, stejně jako použití více objektiv fotoaparátu filtry. Můžete stohovat až 16 účinky na horní části každé jiné, vytváření své vlastní jedinečný vzhled. Máte úplnou kontrolu nad síly každého efektu a může bezproblémově míchat dohromady, stejně jako nastavení neprůhlednosti v Photoshop. By stohování a kombinování efektů, můžete vytvořit nekonečné množství různých vlastní efekty a opravy.
Informace aktualizovány: