PhotoTools Free

PhotoTools Free 2.6

Darmowy
Dodaje nowe efekty 26 Photoshop
Ocena
4.3  (15 głosy)
Twój głos
Najnowsza wersja:
2.6.3 (Zobacz wszystkie)
Deweloper:
onOne Software
Wiązki razem 26 dodatkowe filtry przydatne dla profesjonalnych fotografów. Działa jako wtyczka do Photoshopa CS3, CS4 lub CS5.
Z wtyczką PhotoTools Free dla Adobe Photoshop, można dodać profesjonalny wygląd zdjęć za pomocą kilku kliknięć myszy.
Główne Cechy:
- Opracowany przez fotografów dla fotografów, PhotoTools Free zawiera 26 efektów, aby twoje zdjęcia wyglądają lepiej od razu.
- PhotoTools Free daje maskowanie zarządza od wersji Pro za darmo! Masz możliwość wybiórczo stosować każdy efekt w stosie PhotoTools. Użytkownicy mogą korzystać z nowej Masking Brush wybiórczo stosować każdy efekt do zdjęcia, jak za pomocą maski warstwy w Photosop, aby ukryć lub pokazać efekt w niektórych obszarach obrazu. W Masking Brush nawet obsługuje wrażliwe na nacisk tabletami firmy Wacom dla maksymalnej kontroli.
- Prawdziwa moc PhotoTools Free jest jego zdolność do stosu kilka efektów, jak w przypadku korzystania z kilku filtrów obiektywu kamery. Można stos do 16 wpływu na siebie, tworząc swój własny, unikalny wygląd. Masz pełną kontrolę nad siłą każdego efektu i można płynnie wymieszać je razem, jak ustawić przezroczystość w Photoshop. By układanie i łączenie efektów, możesz stworzyć nieskończoną różnorodność niestandardowych efektów i poprawek.
Aktualizacja informacji: