PhotoTools Free

PhotoTools Free 2.6

رایگان
26 اثر جدید فتوشاپ اضافه می کند
امتیازدهی کاربر
4.3  (15 رأی)
رأی شما
آخرین نسخه:
2.6.3 (دیدن همه)
توسعه‌دهنده:
onOne Software

نسخه های قدیمی

دیدن همه
بسته های نرم افزاری با هم 26 فیلترهای اضافی مفید برای عکاسان حرفه ای. آثار به عنوان یک پلاگین برای فتوشاپ CS3 و CS4 یا CS5.
با PhotoTools Free پلاگین برای Adobe Photoshop شما می توانید اضافه کردن یک نگاه حرفه ای به عکس های خود را تنها با چند کلیک.
ویژگی های اصلی:
- طراحی شده توسط عکاسان برای عکاسان PhotoTools Free شامل 26 اثرات به عکس های خود را نگاه بهتر است فورا.
- PhotoTools Free به شما می دهد پوشش کنترل از نسخه Pro به صورت رایگان! شما از این توانایی به صورت انتخابی اعمال هر اثر در PhotoTools پشته. کاربران می توانند با استفاده از جدید Masking Brush به صورت انتخابی اعمال هر اثر به تصویر درست مثل استفاده از یک لایه ماسک در Photosop برای مخفی کردن و یا نشان می دهد اثر در مناطق خاصی از تصویر. این Masking Brush حتی پشتیبانی های حساس به فشار Wacom قرص برای کنترل نهایی است.
- قدرت واقعی PhotoTools Free توانایی خود را به پشته و افکت های متعدد و فقط با استفاده از چند دوربین فیلتر لنز. شما می توانید پشته تا به 16 اثر در بالای هر یک از دیگر ایجاد منحصر به فرد خود را نگاه کنید. شما باید کنترل کامل بیش از قدرت هر اثر و می تواند یکپارچه ترکیب آنها با هم درست مثل تنظیم کدورت در Photoshop. By انباشته و ترکیب اثرات شما می توانید ایجاد یک تنوع بی پایان از اثرات سفارشی و اصلاحات است.
اطلاعات به روز شده در: