PhotoTools Free

PhotoTools Free 2.6

Ücretsiz
26 yeni efektler Photoshop ekler
Kullanıcı puanı
4.3  (15 oy)
Oyunuz
En güncel sürüm:
2.6.3 (Tüm)
Geliştirici:
onOne Software

Eski sürümleri

Tüm
Demetleri birlikte 26 ek filtreler profesyonel fotoğrafçılar için yararlı. Photoshop CS3, CS4 veya CS5 için bir plug-in olarak çalışır.
Adobe Photoshop için PhotoTools Free eklenti ile fotoğraflarınızı sadece birkaç tıklama ile profesyonel bir görünüm ekleyebilirsiniz.
Ana Özellikleri:
- Fotoğrafçılar için fotoğrafçılar tarafından tasarlanan PhotoTools Free fotoğraflarınızı anında daha iyi görünmesi için 26 efektleri içerir.
- PhotoTools Free size ücretsiz Pro sürümü maskeleme denetimleri sağlar. Seçici PhotoTools yığını her efekt uygulama olanağı olsun. Kullanıcılar yeni Masking Brush seçerek görüntü için her efekti uygulamak için, sadece gizlemek veya görüntünün belirli alanlarda etkisini ortaya Photosop bir katman maskesi kullanarak gibi kullanabilirsiniz. Nihai kontrol için Masking Brush destekler basıncına bile duyarlı Wacom tablet.
- PhotoTools Free gerçek gücü birden çok etkiler yığını, sadece birden fazla kamera lens filtreleri kullanmak gibi yeteneğidir. 16 etkileri üst üste yığın, kendi benzersiz bir görünüm yaratmak. Her etki gücü üzerinde tam kontrole sahip ve sorunsuz bir şekilde onları birbirine karıştırmak, sadece Photoshop. By bulunan istifleme opaklığı ayarlama ve etkileri birleştirerek, özel efektler ve düzeltmeler sonsuz bir çeşitlilik oluşturabilirsiniz.
Bilgi güncellenme tarihi: